⭕ محسن بیگلری نماینده سقز و بانه در گفت و گو با کُردپرس مطرح کرد؛ بازارچه سیف و مرز سیرانبند به زودی بازگشایی می شوند.

اشتراک گذاری :

⭕ محسن بیگلری نماینده سقز و بانه در گفت و گو با کُردپرس مطرح کرد؛
بازارچه سیف و مرز سیرانبند به زودی بازگشایی می شوند.

🔺 محسن‌بیگلری نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به بازگشایی معابر مرزی سقز و بانه به کُردپرس گفت: با توجه به سفری که چندی پیش به همراهاستاندار کُردستان و نماینده مردم‌مریوان و سروآباد و تعدادی از مسئولان‌ به استان سلیمانیه کُردستان عراق داشتیم، بر سر بازگشایی معابر مرزی به توافق رسیدیم.

🔺 وی ادامه داد:در این نشست که آقایان‌ «اسدی» و «مسعودی»نمایندگان‌ ایران در اقلیم‌ حضور داشتند و زحمات بسیاری در این رایزنی ها کشیدند، مسئولان‌ محلی اقلیم‌، قول بازگشایی بازارچه مرزی سیف سقز و مرز سیرانبند بانه را دادند.

🔺 بیگلری افزود:مسئولان استان سلیمانیه در چند روز اخیر ، طی بازدیدی که از بازارچه مرزی سیف و مرز سیرانبند داشتند وعده بازگشایی هر چه زودتر این‌ معابر را به مسئولان کشور دادند و اینجا جا دارد که مسئولان‌ استانی و کشوری در فراهم نمودن زیرساخت ها تلاش لازم‌ را به عمل بیاورند.

🔺 نماینده سقز و بانه یادآور شد: آقای مرادنیا استاندار کُردستان و جناب آقای خوش اقبال معاون‌ سیاسی استانداری کُردستان زحمات زیادی برای به سامان‌ رسیدن معابر مرزی کشیدند و جا دارد از سپاه استان کُردستان و نهادهای امنیتی نیز بابت همکاری در زمینه روند بازگشایی معابر مرزی سقز و بانه تشکر ویژه نمود

اشتراک گذاری :